Bogota Club and Restaurant
PL | EN

Klub

Klub Bogota zaprasza!

Jak się czujesz? Deszczowy dzień rozstraja, upał męczy, jesień wlewa wodę za kołnierz? W Bogocie pory roku nie mają znaczenia, w Bogocie zawsze jest pogoda (ducha).

W sercu Poznania, u zbiegu ulic św. Marcin i Kościuszki, w podziemiach majestatycznego Zamku, jest takie miejsce – El dorado rozrywki – Bogota – w którym odnajdziesz klimat tego szmaragdowego miasta nad chmurami, klimat fantastycznej, zniewalającej fiesty, klimat elegancji z nutką pikanterii.

W Klubie Bogota przemycamy doskonałą zabawę w oszałamiających ilościach. Nasi DJ’e rezydenci w weekendy kuszą na parkiecie mnóstwo wirujących ciał w rytmach hitów ostatnich 30 lat oraz latino. Jeśli macie Państwo ochotę na zabawę taneczną w ciągu tygodnia – zapraszamy – dance floor czeka na Was codziennie…

W przytulnych wnętrzach sali kameralnej klubu zapewniamy miejsce dla 30 osób. Tym, którzy wolą tętniące gwarem miejsca proponujemy zabawę w sali głównej klubu, gdzie pomieści się 200 gości. (Zapraszamy do obejrzenia panoram klubu).

Od naszych najwymyślniejszych drinków zakręci się Wam w głowie, a nasza obsługa będzie służyć Wam nieustającą pomocą. Jesteśmy już znani z rewelacyjnych imprez organizowanych – firmowych, jak i prywatnych. Jak co roku zapraszamy na Andrzejki, Sylwestra, imprezy karnawałowe.

Wybuchowa mieszanka – wyśmienitego humoru, wybornych trunków, smakowitej kuchni – która jest naszą specjalnością udzieli się każdemu aż do białego rana!!! (wstęp od 21 – lat).

A jakie trunki są u nas inne niż w pozostałych poznańskich klubach?

Przede wszystkim jako jedyni w Wielkopolsce możemy zaproponować Państwu alkohole prosto z Kolumbii. Rum Dictador i gin Colombian to alkohole z najwyższej półki dostępne w Bogocie w permanentnej promocji…

Serwujemy bogaty wachlarz drinków rodem z Ameryki Łacińskiej, a nasza CAIPIRINHA na bazie brazylijskiej wódki Cachasy jest, bodaj, najlepsza w Poznaniu. To nasza specjalność – alkoholu i limonek nie skąpimy ;-)

 

Już za chwilę będziemy mieli też przyjemność zaprosić Państwa na wino z beczki.

Czekamy na rezerwacje i spontaniczne odwiedziny klubu.

Dla tych, którzy wybierają się do klubu większą grupą Bogota przygotowała PAKIETY IMPREZOWE! Tylko u nas zamawiając gotowy zestaw zapłacisz mniej!

  • pakiet I - OSZCZĘDZASZ   232,00zł

OTRZYMUJESZ:

4 x 0,7l Wyborowa/Smirnoff

1 x 1l Jack Daniels

2 x Tyskomat (2 x 5l piwa w naczyniu)

8l napoje bezalkoholowe

duża deska różnorodności

30p. zakąsek typu finger food

 

  • pakiet II – OSZCZĘDZASZ   88,00zł

OTRZYMUJESZ:

2 x 0,7l Wyborowa/Smirnoff

1 x 0,7l Johnny Walker Red

lub 2,5l wina z beczki serwowanego w karafkach /białe/czerwone/

5l napoje bezalkoholowe

duża deska różnorodności

 

  • pakiet III – OSZCZĘDZASZ   48,00zł

OTRZYMUJESZ:

4 x Tyskomat (4 x 5l piwa w naczyniu)

piwne przekąski /solone orzeszki,

nachos z salsą/

3 rodzaje mini tortilli serwowane

na desce z dipami

 

ZAPYTAJ NAS O SZCZEGÓŁY: club@bogotaclub.pl

.

.

.

.

.

.

.

 

REGULAMIN KLUBU

.
DRODZY GOŚCIE,

NINIEJSZY REGULAMIN ZOSTAŁ SPORZĄDZONY Z MYŚLĄ O UTRZYMANIU WYSOKIEGO STANDARDU LOKALU, ORAZ ZAPEWNIENIU WAM BEZPIECZEŃSTWA I DOBREJ, KULTURALNEJ ZABAWY. JEDNOCZEŚNIE PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ I USZANOWANIE DECYZJI NASZYCH PRACOWNIKÓW. JEŚLI PONIŻSZY REGULAMIN NIE ODPOWIADA WAM, PROSIMY O OPUSZCZENIE NASZEGO LOKALU. DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE I ZAPRASZAMY DO ZABAWY.

REGULAMIN KLUBU BOGOTA

1. PRZEBYWANIE W KLUBIE BOGOTA JEST RÓWNOZNACZNE Z ZAAKCEPTOWANIEM NINIEJSZEGO REGULAMINU.

2. WSTĘP DO KLUBU W PIĄTKI I SOBOTY WIECZOREM MAJĄ OSOBY, KTÓRE UKOŃCZYŁY 21 LAT.

3. W PRZYPADKU WĄTPLIWOŚCI, PRACOWNIK KLUBU MA PRAWO DO WYLEGITYMOWANIA DANEJ OSOBY NA TERENIE KLUBU.

4. OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WNOSZENIA DO KLUBU/RESTAURACJI NASTĘPUJĄCYCH PRODUKTÓW: ALKOHOLU, NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH, ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH.

5. NARUSZENIE ZAKAZU OKREŚLONEGO W PKT 4. NINIEJSZEGO REGULAMINU, POWODUJE KONFISKATĘ WNIESIONYCH PRODUKTÓW, NAKAZ ZAPŁATY ZA NIE, JAKBY BYŁY KUPIONE W KLUBIE BOGOTA ORAZ NAKAZ NATYCHMIASTOWEGO
OPUSZCZENIA KLUBU PRZEZ OSOBĘ UZNANĄ PRZEZ PRACOWNIKA KLUBU JAKO WŁAŚCICIELA TYCH PRODUKTÓW. W TYM PRZYPADKU OPŁATA ZA REZERWACJĘ W KLUBIE NIE PODLEGA ZWROTOWI.

6. W PRZYPADKU PODEJRZENIA (BEZ MOŻLIWOŚCI UDOWODNIENIA) PRZEZ PRACOWNIKA KLUBU, ŻE WSKAZANA PRZEZ NIEGO OSOBA NARUSZYŁA ZAKAZ OKREŚLONY W PKT 4. NINIEJSZEGO REGULAMINU, MAJĄ ZASTOSOWANIE DZIAŁANIA OKREŚLONE W PKT 5. NINIEJSZEGO REGULAMINU.

7. PRACOWNIK KLUBU MA PRAWO DO NAKAZANIA OPUSZCZENIA KLUBU/RESTAURACJI KAŻDEJ OSOBIE W NIM PRZEBYWAJĄCEJ JEŚLI UZNA, ŻE STAN I ZACHOWANIE TEJ OSOBY PRZESZKADZAJĄ INNYM KLIENTOM. W TYM PRZYPADKU NIE NASTĘPUJE ZWROT ZA ZAKUPIONE W KLUBIE BOGOTA, A NIE SKONSUMOWANE JESZCZE ARTYKUŁY.

8. W PRZYPADKU NIEZASTOSOWANIA SIĘ DO POLECENIA PRACOWNIKA LOKALU JEST WZYWANA OCHRONA LOKALU I W DALSZEJ KOLEJNOŚCI POLICJA.

9. PRACOWNIK KLUBU BOGOTA MA PRAWO PODEJMOWAĆ SAMODZIELNE DECYZJE NA PODSTAWIE NINIEJSZEGO REGULAMINU BEZ KONSULTACJI Z WŁAŚCICIELAMI LOKALU.

10. WSZELKIE UWAGI DOTYCZĄCE POBYTU W NASZYM KLUBIE PROSIMY ZGŁASZAĆ POD NUMEREM TELEFONU 061 8537133.

DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE